Nečuveno, Novaka razapeli svetski mediji zbog "afere sa bombastičnom plavušom"! Đoković na bizarnom udaru, razlog je "manekenka i snimak intimnih odnosa"
Sportal blic 24.03.2021
![Nečuveno, Novaka razapeli svetski mediji zbog "afere sa bombastičnom plavušom"! Đoković na bizarnom udaru, razlog je…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic-sport.png)
Srpski as je, zbog svog fenomenalnog uspeha koji mnogima smeta, stalno u žiži javnosti, a neverovatno je kako svaku vest, makar ona bila i lažna, strani mediji dočekaju kao loto dobitak.
Nedavno je najbolji teniser sveta došao u neprijatnu situaciju, ako joj je uopšte i davao na značaju, Kad takvu “vest” prenesu gotovo svi vodeći svetski mediji, od Njujorka do Australije, onda je jasno o čemu se radi. Kao da o Novaku nemaju o čemu da pišu, već o pojedinim opskurnim likovima, pa su tako redom potrčali “Njujork post”, španski “Marka” i “AS”, portugalski “Rekord”, brojni britanski mediji među kojima su i “San”, “Dejli Star”, italijanski “Tutosport”,