Magija Mitrovića, 2 gola za 6 minuta i preokret Srbije protiv Irske na Piksijevom debiju

Telegraf 24.03.2021  |  Telegraf.rs

Orlovi gubili na Marakani, pa sredinom drugog poluvremena došli do vredna tri boda zahvaljujući Mitroviću koji je stigao rekord Stjepana Bobeka

Fudbalska reprezentacija Srbije, predvođena novim selektorom Draganom Stojkovićem Piksijem, pobedila je Republiku Irsku na startu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine rezultatom 3:2 (1:1) Junak trijumfa Orlova bio je Aleksandar Mitrović koji je ušao sa klupe, za šest minuta dao dva gola i tako stigao legendarnog Stjepana Bobeka na listi najboljih strelaca reprezentacije. Napadač Fulama je tresao mrežu Iraca u 69. i 75. minutu za svoj 37. i 38.