Zvezda pala u Moskvi: CSKA prekinuo seriju crveno-belih od dve pobede u Evroligi

Večernje novosti 25.03.2021  |  Novosti online

KOŠARKAŠI CSKA pobedili su Crvenu zvezdu sa 87:72 na svom terenu u 31. kolu Evrolige

Nisu uspeli crveno-beli prvi put da slave u Moskvi, pa će za eventualni trijumf u prestonici Rusije morati da sačekaju neku drugu priliku. Izuzev prve četvrtine koja je bila i presudna za ishod susreta, gosti su odigrali dobar ostatak meča. Uvodni deo meča tim Dimitrisa Itudisa dobio je sa 31:19 i tokom ostatka meča razliku je uglavnom održavao - nekad je bila više, a nekad i manja od tih 12 posle prvih 10 minuta. Pokušavala je Zvezda da se vrati u utakmicu, u