Srbija za 13 minuta šokirala Portugal: Mitrović srušio Bobeka, haos u 90+3, Ronaldu nije priznat gol

Telegraf 27.03.2021  |  Telegraf.rs

Orlovi gubili 2:0 na poluvremenu, da bi već u 59. anulirali prednost rivala i na kraju uzeli zaslužen bod

Fudbalska reprezentacija Srbije remizirala je protiv Portugalije u derbiju 2. kola kvalifikacija za odlazak na Svetsko prvenstvo u Kataru - 2:2 (0:2)! Gubili su Orlovi na poluvremenu rezultatom 2:0, golovima Dioga Žote u 11. i 36. minutu, ali su Aleksandar Mitrović u 46. i Filip Kostić u 59. doneli bod Srbiji. Mitrović je protiv Portugalije postao i rekorder po broju golova u dresu nacionalnog tima, dao je svoj 39. i tako srušio Stejapana Bobeka, dok je savršenu