Orlovi gubili 2:0, izjednačili pa se izvukli: Portugaliji nije priznat gol, Ronaldo potpuno pobesneo (VIDEO)

Vesti online 27.03.2021

Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je nerešeno 2:2 sa Portugalijom u meču 2. kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru.

Orlovi su nisu uspeli da prvi put posle 1984. godine pobede Portugalce, ali su prikazali odličnu igru i uspeli da se vrate postignu dva gola, iako su na poluvremenu gubili 2:0. Meč je obeležila i situacija iz 93. minuta kada je Ronaldo uputio loptu ka golu, koju je Stefan Mitrović izbacio sa gol linije po proceni sudije. Na samom kraju, Portugalac nije želeo da se meč završi, bacio je kapitensku traku i napustio teren. Od starta meča, Portugalija je napala Srbiju i