Kakav odgovor! Dušan Tadić ima magiju u nogama i "kliker" u glavi - evo šta on kaže o drami u poslednjem minutu i skandalu Kristijana Ronalda!

Sportal blic 28.03.2021  |  Dr. P.
Kakav odgovor! Dušan Tadić ima magiju u nogama i "kliker" u glavi - evo šta on kaže o drami u poslednjem minutu i skandalu…

odigrala je još jedan dobar meč pod novim selektorom , remizirala sa - i to posle 0:2 na poluvremenu - i tako sjajno počela kvalifikacije za Svetsko prvenstvo, posle pobede nad .

Protiv Iraca i Portugala smo sakupili pet bodova, i bilo bi sjajno da pobedom nad Azerbejdžanom u utorak stavimo tačku na ovaj sjajni start kvalifikacija, ali i Piksijevog selektorskog staža. , koji je l, posle meča se osvrnio na skandal koji izazvao na kraju meča, kada je revoltiran što sudija nije priznao gol njegovoj ekipi pre kraja napustio teren, ali pre svega o - nedostatku navijača! - Obe su bile dobre utakmice i prava je šteta što nisu bili navijači, pošto