"Znam šta je Piksi pričao igračima u svlačionici!" Legendarni fudbaler otkrio kako je Stojković podigao tim na poluvremenu!

Sportal blic 28.03.2021
"Znam šta je Piksi pričao igračima u svlačionici!" Legendarni fudbaler otkrio kako je Stojković podigao tim na…

Reprezentacija Srbije je u mečevima protiv Irske i Portugala na startu , predvođena sa klupe, potvrdila možda i najveći kvalitet - da ne odustaju kada protivnik povede i da su kadri da preokrenu rezultat u svoju korist.

Da reč "predaja" ne postoji videlo se protiv Portugala, s obzirom na to da su gosti imali dva gola prednosti na poluvremenu, , baš kao i protiv Irske, a naš tim je uspeo da osvoji veliki bod u ovom meču. O tome kako Piksi svojim autoritetom, harizmom i velikim znanjem utiče na igrače, govorio je za direktor reprezentacije i legenda Crvene zvezde - Piksi je respektovao prvaka Evrope, jednu od tri najjače reprezentacije na planeti, ali verovao je i posle 0:2 da ništa