SP (kval) - Srbi pogurali Austriju do preokreta, Italijani sigurni u Sofiji, Šveđani u Prištini!

Sportske.net 28.03.2021  |  Sportske.net

GRUPA B Švedska je u Prištini slavila protiv selekcije Fudbalskog saveza Kosova sa 3:0. "Vikinzi" su imali dva gola prednosti posle prvih 45 minuta zahvaljujući golovima Augustinsona u 12. i Isaka u 35. minutu, a konačan rezultat postavio je Larson u 70. sa penala.

GRUPA C Švajcarska na domaćem terenu vodi protiv Litvanije sa 1:0, vođstvo "sajdžijama" doneo je Šaćiri već u drugom minutu, a utakmica je još uvek u toku. Italijani su bili sigurni u Sofiji gde su savladali Bugarsku sa 2:0. "Azuri" su poveli u 43. minutu golom Belotija sa penala, a trijumf ekipe Roberta Manćinija overio je Manuel Lokateli u 83. minutu susreta. GRUPA D Ukrajina je u Kijevu remizirala sa Finskom 1:1, Moraeš je u 80. minutu doveo domaćina u vođstvo,