Мирјана Карановић одушевила као Мира Марковић у породици! Глумица поручила: Грчевито се борила да остане центар Слобиног живота!
Курир 29.03.2021

Вечерас је емитована прва епизода мини серије "Породица", која прати последњих 48 сати заједничког живота чланова породице Милошевић, а о овом остварењу говорили су неки од главних глумаца.
Мирјана Карановић у серији "Породица" глуми супругу Слободана Милошевића Мирјану Миру Марковић. - Та историја породице Милошевић је била препуна догађаја која су на све њих оставила трага. Марко и Марија су била деца најмоћнијег пара у земљи, људи који су ведрили и облачили. Они ни по чему нису били обични - рекла је Мирјана Карановић на К1 телевизији, а онда се дотакла свог лика Мире Марковић: - Мира је имала велики утицај на Слобу, али далеко од тога да је он