Hladan tuš za Engleze u 91. minutu: Mlada reprezentacija Hrvatske bombom Bradarića prošla u četvrtfinale (video)

Mozzart sport 31.03.2021

Juniori Vatrenih sjajnim golom obezbedila mesto među osam najboljih na Starom kontinentu

Mlada reprezentacija Hrvatske prvi put u istoriji plasirala se u četvrtfinale kontinentalne smotre, a u junaka Vatrenih izrastao je Domagoj Bradarić koji je fenomenalnim pogotkom u sudijskoj nadoknadi ublažio poraz od Engleske (1:2) i tako na osnovu bolje gol razlike odveo svoj tim među osam najboljih. Englezi, koji su se tokom prethodne dve utakmice pokazali u veoma bledom svetlu, što najbolje oslikava samo jedan šut u okvir gola tokom 180 minuta protiv Švajcarske