Milan se provukao u finišu meča: Hauge doneo bod "rosonerima", titula Serije a sve dalje

Večernje novosti 03.04.2021  |  Novosti online

FUDBALERI Milana odigrali su nerešeno protiv Sampdorije 1:1 na svom terenu u 29. kolu Serije A.

Mučio se tim Stefan Piolija i nije odigrao dobar meč, a da nije bilo mladog Jensa Haugea "rosoneri" bi doživeli poraz na "San Siru". Mučio se Milan da slomi otpor gostiju koji su prvi poveli u 57. minutu preko Fabija Kvaljarele. Odmah potom je domaćinu došla pomoć od protivnika. Adrijen Silva je dobio drugi žarton i zaradio isključenje, te je tako tim Klaudija Ranijera do kraja utakmice morao da igra sa desetoricom igrača. Ipak, Hauge je uspeo u 87. minutu da