Завршени протести "Борба за живот": Сарајлије актуелној власти дали рок од седам дана да поднесу оставке јер нису набавили вакцине (видео)
Блиц 06.04.2021 | З. К.

У Сарајеву је данас организован протест грађана незадовољних реакцијом политичара у БиХ које сматрају одговорним за кашњење у набавци вакцина против корона вируса.
Грађани су се малопре почели разилазити, а протести су завршени без иједног инцидента. Окупљени су данас носили различите поруке којима су исказали незадовољство властима због ненабавка вакцина. Када су стигли испред Федералне владе узвикивали су да желе одговоре ко је крив зашто вакцине нису набављене на време и поручују да их не занимају препирке међу странкама. Скандирали су "Оставке, оставке...", "Излазите напоље", "Паразити напоље...", "Хоћемо












