"Kroz: Uši!" Bomba Luke Jovića, novi fenomenalan gol Srbina za Ajntraht, o njemu se ponovo priča! /video/

Sportal blic 10.04.2021  |  St. K.

Proradio je! I to na dan kada Real igra protiv Barselone! je konačno postigao pogodak u Bundesligi u dresu i to posle skoro tri meseca, u pobedi nad Volfsburgom od 4:3.

Ekipa iz Frankfurta je slavila u meču 28. kola nacionalnog šampionata, a srpski napadač je režirao preokret svog tima. Naime, Volfsburg je vodio od šestog minuta golom Bakua, da bi Kamada samo dva minuta kasnije doneo izjednačenje. Igrao se 27. minut kada je na asistenciju Silve, Luka Jović zatresao mrežu i tako došao do svog četvrtog gola otkako se vratio u redove Ajntrahta. Poslednji put je bio strelac u utakmici protiv Belefilda 23. januara, a ovaj pogodak će mu