Ovaj čovek je sa druge planete: Nova dva gola Vlahovića u porazu od Atalante! (video)

Hot sport 11.04.2021  |  Ivan Dobrić Dimitrije Nišavić

Njegov tim je izgubio od Atlante, ali srpski reprezentativac nastavlja da blista.

Fudbaleri Fiorentine poraženi su od Atalante rezultatom 3:2. Dušan Vlahović je postigao dva gola, doneo nade domaćima da mogu i do potpunog preokreta, ali se to nije desilo. Golovima Zapate u 13. i 40. minutu, ekipa Atalante stekla je veliku prednost od 2:0. Nakon centaršuta sa leve strane u 57. minutu, Kaseres je glavom spustio loptu pravo na volej Vlahoviću koji smanjuje prednost na 2:1. https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2021/04/dusan-vlahovic-gol-1.mp4 Samo