Bjelica ne dobija šansu ni u Majamiju, Pokuševski pauzira zbog povrede

RTS 14.04.2021

Srpski košarkaš Nemanja Bjelica još se nije izborio za ozbiljniju priliku od dolaska u Majami, iako je najavljivan kao pojačanje koje bi moglo da preokrene sezonu Hita. Majami je u noći između utorka i srede odigrao veoma slabu utakmicu i ubedljivo je poražen od Finiksa, rezultatom 106:86.

Gosti sa Floride nisu prikazali ni deo napadačkog arsenala koji poseduju, što potvrđuje da su u drugoj, trećoj i četvrtoj četvrtini zbirno ubacili 52 poena. Majami je imao osam poena prednosti nakon prvih 12 minuta, ali je tada potpuno stao i dozvolio Sansima da preokrenu do poluvremena. Domaćin je u drugom nastavio da kažnjava lošu igru rivala i sasvim zasluženo upisao novi trijumf. Bjelica je dobio tek nešto manje od šest minuta na parketu i za to vreme stigao da