Poluvreme: Slabe odbrane u derbiju, Zvezda vodi, ali navijači nisu baš zadovoljni / TVITOVI

Sportske.net 14.04.2021  |  Sportske.net

U derbiju zaostale utakmice 11. kola ABA lige, posle prvog poluvremena Crvena zvezda - Cedevita Olimpija 52:51.

Uvodne minute prve četvrtine obeležio je bolji početak gostiju, a onda serija trojki Džordana Lojda i brutalna ''rampa'' Duopa Rita. Nedugo zatim usledilo je i Dobrićevo zakucavanje i Zvezda ekspresno stiže od 6:12 do vođstva od 15:12. U završnici ovog dela igre raspucao se i Dejan Davidovac i Zvezda je stigla do ''plus šest'' - 20:14, ali je tu prednost brzo ispustila. Usledila je serija gostiju od 7:0 i Cedevita Olimpija je povela sa 21:20. Nedugo posle