Zvezda se bori za plej-of: Blažič bez milosti prema bivšem klubu, Lojd sa parkinga i kucanje Dobrića (video)

Srbija danas 14.04.2021

Tesna borba - gosti iz Ljubljane su u poslednjoj sekundi prvog poluvremena dali trojku.

Košarkaši Crvene zvezde u hali "Aleksandar Nikolić" dočekuju ekipu Cedevita Olimpije u zaostalom meču 11. kola ABA lige. Posle prvog poluvremena domaći vode 52:51, a oba tima su se smenjivala u rezultatskoj prednosti. Veliki je ulog u derbi utakmici u Beogradu. Crveno-beli bi se eventualnom pobedom približili prednosti domaćeg terena u polufinalu plej-ofa, ali bi isto tako ostali u trci za prvo mesto na kraju regularnog dela. Najefikasniji u Zvezdi bili su Dejan