Ispadanje Dinama obradovalo sve Srbe! Poraz u Španiji i eliminacija od Viljareala najviše donela Zvezdi, Partizanu i našem fudbalu!

Sportal blic 15.04.2021
Ispadanje Dinama obradovalo sve Srbe! Poraz u Španiji i eliminacija od Viljareala najviše donela Zvezdi, Partizanu i našem…

ispali su iz od ekipe posle poraza u Španiji rezultatom 2:1, a to je najviše obradovalo srpske klubove kojima je odgovaralo da "modri" ne prođu dalje.

Čak se poklopilo i da rezultat bude poraz, jer tako Zagrepčani nisu osvojili nijedan bod za klupski koeficijent. U prvom poluvremenu se igra Dinama totalno raspala, jer su Moreno i Alkaser doneli prednost "žutoj podmornici" već u prvih 45 minuta. Uspeli su gosti da se podignu u drugom delu, a utešni pogodak je postigaoi njegov Totenhem u prethodnoj rundi takmičenja. Ipak, nisu mogli više od toga, pa su ispali ukupnim rezultatom 3:1. Ipak, najveći dobitnici, pored