Prelazi u naviku, veliko veče Bogdana Bogdanovića!

Sportske.net 16.04.2021  |  Sportske.net

Lejkersi su pokušali nemoguće, da najveći derbi lige učine zanimljivim, gubili su 27 razlike, napravili seriju 27-2 u poslednjoj četvrtini, ali onda se Džajlen Braun vratio na parket, ubacio četiri poena u poslednjem minutu i prelonio.

On je meč završio sa 40 poena, dva manje od svog rekorda. Tako je Boston stigao do pete pobede u nizu, i revanširao se istorijskom rivalu za poraz kod kuće. Domaćina koji su se vratili sa turneje su osim Lebrona i Dejvisa, nedostajali i nova akvizicija Dramond, kao i Markif Moris. Šreder je igrao povređen, 8 poena i 8 skokova. U devetoj utakmici u nizi Stef Kari je postigao više od 30 poena, sada je brojao u Ohaju do 33, u poslednja tri meča je ubacio 29 trojki što