Zvezda u minusu! Sanogo povredio golmana Radnika, rezervni odbranio penal Falku, a onda...

Sportske.net 17.04.2021  |  Sportske.net

Posle prvog poluvremena utakmice 32. kola Linglong Superlige, Crvena zvezda - Radnik 0:1.

Zvezda je od samog starta krenula silovito, već u drugom minutu je Ivanić imao odličnu priliku za gol, ali je loptu uputio nedeovoljno snažno ka golu, pa je jedan od gostujućih igrača stigao da je izbije ispreed gol linije. Odmah zatim još jedan opasan napad Zvezde, nekoliko izblokiranih šuteva i na kraju korner, ali su Surduličani nekako uspeli da se odbrane. U petom minutu odličan šut Ivanića sa ivice kaznenog prostora, iskosa sa leve strane, ali je golman Kostić