Kakva uvertira za polufinale kupa! Zvezda ‘preokrenula’ Radnik, golman Surduličana odbranio dva penala! (video)

Hot sport 17.04.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnik iz Surdulice posle preokreta rezultatom 2:1 u utakmici 32. kola Superlige Srbije.

Odličan duel viđen je na stadionu ‘Rajko Mitić’, koji je odlična uvertira za polufinalni meč u Kupu Srbije koji će ovi rivali odigrati u sredu. Zvezda je očekivano krenula ofanzivnije, činilo se da će domaći doći do prednosti i tako je i trebalo da bude u 24. minutu, ali je golman Ranđelović odbranio jedanaestera Falku. Kazna za crveno-bele stigla je u 35. minutu kada je Milovanović postigao vodeći gol, nakon što je sjajno prevario odbranu domaćih, što je bio i