"Mogli smo da primimo četiri" Stanković objasnio: "Na silu smo dali gol" Đorđević slično razmišlja - "Imali smo sreće"

Srbija danas 17.04.2021

Zanimljive izjave posle utakmice.

Crvena zvezda je savladala Radnik 2:1 nakon preokreta. Pobedu je doneo Ivanić pogotkom u 85. minutu i tako je Zvezda napravila preokret, a čak dva penala je odbranio golman gostiju Ranđelović. Dejan Stanković je dao komentar posle meča. - Nije nas Radnik iznenadio. Ušlo je ono što je trebalo da uđe. Sami sebe smo iznenadili s promašajima. Ne mogu ništa da kažem, 90 minuta si napadao, dosta šansi, karakter na mestu. Nije lopta htela u gol, na kraju na silu ugurasmo,