Bivši igrač Partizana sa dva gola srušio sarajevo na "Koševu" i vratio dramu u šampionat! Drugi pogodak je prava majstorija, a Borac je ponovo u igri za titulu koju čeka 10 godina! /video/

Sportal blic 18.04.2021
Bivši igrač Partizana sa dva gola srušio sarajevo na "Koševu" i vratio dramu u šampionat! Drugi pogodak je prava…

je u derbiju 26. kola Premijer lige savladao na "Koševu" 2:0, a čovek odluke bio je nekadašnji fudbaler Banjalučki tim se uključio u borbu za titulu prvaka Bosne i Hercegovine, sada zaostaje samo dva boda za liderom koga je savladao na njegovom terenu.

Do 28. minuta nije bilo velikih šansi, a zatim na scenu stupa golman gostiju Pavlović. Fenomenalnom odbranom je skinuo šut Sušića sa svega nekoliko metara i spasio svoj tim. Šest minuta kasnije šok za šampiona. Borac je poveo 1:0, pogodak za vođstvo gostiju postigao je ove sezone sjajni Goran Zakarić. Bila je to sjajna akcija gostiju. Vranješ je probio po levoj strani, uposlio je Mehanovića kojem Kovačević skida zicer, ali lopta dolazi do Zakarića, a on je šalje u