Kakva majstorija bivšeg fudbalera Partizana! Ovo ulazi u konkurenciju za gol sezone!

Sportske.net 18.04.2021  |  Sportske.net

U Premijer ligi BiH ovog vikenda igra se 26. kolo, a derbi je odigran na Koševu, gde je banjalučki Borac kao gost savladao ekipu Sarajeva rezultatom 2:0.

Glavnu ulogu u ovom meču imao je bivši krilni vezista Partizana Goran Zakarić, koji je postigao oba gola za ekipu Borca. Na vođstvo gostiju se čekalo do 34. minuta, kada je Vranješ centrirao sa leve strane, a posle odbijene lopte ona je stigla na drugu stativu, gde ju je sačekao Zakarić i poslao u mrežu. Meč je odlučen u drugom poluvremenu, u 70. minutu, kada je Zakarić izveo pravu majstoriju, iskosa sa desne strane je poslao ''parabolu'' u suprotni, gornji desni