Lokomotiva ubedljiva u velikom derbiju Moskve, Nikolić se bori za prvi trofej u Rusiji!

Sportske.net 21.04.2021  |  Sportske.net

Lokomotiva iz Moskve se plasirala u finale Kupa Rusije pošto je savladala gradskog rivala CSKA sa 3:0. "Armejci" su prvi pogodili u šestom minutu, ali je Rondonov pogodak ipak poništen zbog igranja rukom, a ekipa Marka Nikolića povela je u 16. minutu golom Fransoa Kamanoa.

Autogol Oblijakova u 53. je udvostručio prednost "železničara", da bi Gregorž Krihovijak u prvom minutu nadoknade vremena osigurao plasman Lokomotive u finale. Marko Nikolić je tako dobio priliku da se bori za svoj prvi trofej u Moskvi, a protivnik u finalu biće ekipa Samare koja je minimalnim rezultatom slavila protiv Ahmata. Lokomotivi ide sjajno i u Premijer ligi Rusije, u 2021. godini ređa samo pobede i zbog toga se nalazi na drugom mestu sa 49 bodova, šest