Osveta se najbolje služi hladna: Partizan izbacio Vojvodinu, zakazao derbi sa Zvezdom u finalu!

Večernje novosti 21.04.2021  |  A. Ilić

Fudbaleri Partizana slavili su protiv Vojvodine sa 1:0 u polufinalu Kupa Srbije.

Gol je u 10. minutu postigao Svetozar Marković. Viđena je tvrda i takmičarska utakmica. Partizan je za nijansu bio bolji u prvom, Vojvodina u drugom poluvremenu. Stadion: Karađorđe Sudija: Srđan Jovanović Vojvodina: Vukliš – Andrić, Bralić, Saničain (Maksimović od 86.), Đorđević – Stojković ( Topić od 86, Drinčić – Bojić (Simić od 70.), Gemović (Vukadinović od 46.), Čović – Mrkaić. Partizan: Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Urošević – Šćekić, Jojić –