Drina maksimalno

Vesti online 21.04.2021  |  Vesti online

Fudbaleri Nobl Park Junajted Drine uknjižili su i treću pobedu ove sezone, pošto su kao gosti pobedili komšijski Nobl Harikejns minimalnim rezultatom 1:0 (1:0). Jedini gol postigao je kapiten srpske ekipe Alekandar Đukić u 9. minutu. Četvrta liga Viktorije (grupa jug)

Fudbaleri Drine ne samo da imaju maksimalan učinak na startu sezone, već nisu primili ni gol u prvih 270 minuta ligaškog fudbala, što je učinak za poštovanje. Tim trenera Bilija Armora za sada deluje dominantno protiv rivala, ali pravi test kvaliteta sledi u narednom kolu, kada Drinjani odlaze na teško gostovanje kod Sendaun Lajonsa, koji su takođe ostvarili stopostotan u inak (dve odigrane utakmice). Meč se igra u subotu, 24. aprila od 15 časova na terenu Frederik