Grizman potopio "žutu podmornicu", Hetafe osetio čari pobede posle sedam mečeva

RTS 25.04.2021

Fudbaleri Barselone savladali su kao gosti ekipu Viljareala 2:1, u utakmici 32. kola španske La Lige. Hetafe bolji od Ueske 2:0, prva pobeda za tim iz predgrađa Madrida posle sedam mečeva. Sevilja savladala Granadu i prišla vodećem Atletiku na tri boda minusa.

Golovima Antoana Grizmana, Barselona je došla do trijumfa u Viljarealu 2:1 i izjednačila se sa Realom na drugom mestu na tabeli Primere. "Žuta podmornica" do prednosti je došla golom Čukuvuezea u 26. minutu, ali je Francuz za samo deset minuta doneo preokret. U nastavku meča crveni karton dobio je igrač domaćih Trigeros, što je u velikoj meri odredilo dalji tok susreta i konačan rezultat na meču. Barsa je došla do 71. boda u takmičenju, koliko ima i Real iz