Probudili se Beli orlovi

Vesti online 26.04.2021  |  R. Erceg - Vesti

Posle pet kola bez pobede, Beli orlovi iz Boniriga su ostvarili najubedljiviji trijumf u sezoni – 4:0 protiv Mauntis Vonderersa. Golovima Reja Milera, Davida Vrankovića, Erona Pitersona i Asmira Kadrića puleni Vejna O’Salivena su se vratili na pobednički kolosek i sada sa većom dozom samopouzdanja idu u naredna iskušenja. Danas protiv Tigrova NPL2 NSW

Kao i prošlu utakmicu protiv Spirita, Vejn O’Saliven je počeo meč sa, reklo bi se, eksperimentalnom postavom u fazi napada – sa dva centarfora Eronom Pitersonom i Radovanom Pavićevićem, dok je Asmir Kadrić bio na klupi. U uvodnim minutama Orlovi su imali nekoliko polušansi, a posle isteka pola sata igre viđene su još dve prilike za srpski tim. Na prvi šut u okvir gola Mauntisa čekalo se sve do 33. minuta. Tada je Pavićević probio po desnom krilu, dodao Pitersonu, a