Springvejl bez sreće i bez boda

Vesti online 26.04.2021  |  M. N. - Vesti

Nisu bili miljenici sreće fudbaleri Springvejl Belih orlova u duelu sa ekipom Davtona. Gosti su opravdali ulogu favorita i zahvaljujući golu postigntom pet minuta pre kraja meča došli do pobede od 2:1 u Srpskom sportskom centru i Kizborou. NPL3 VIKTORIJA

Ovo je treća uzastopna utakmica koja je odigrana na terenu Belih orlova, i ponovo je viđena fantastična atmosfera uz prisustvo više od 500 navijača domaćeg tima. U prvom delu susreta viđena je utakmica sa dosta prilika na obe strane, ali nije bilo golova. Samo sedam minuta igre u nastavku bilo je dovoljno gostima da povedu preko Valadina. Orlovi su jurili izjednačenje i u tome su uspeli 15 minuta pre kraja, kada je Marko Stanisavljević fantastičnim golom podigao