Kakva završnica u Madridu: Real preokretom u finišu utakmice ostao u igri za Fajnal for! (video)

Hot sport 27.04.2021  |  Pavle Zindović Vukašin

Andalou Efes je bio blizu plasmana u polufinale Evrolige, ali je Real u završnici meča sa serijom 19:2 preokrenuo i ostao u igri.

Kraljevski klub se spasao u Madridu i dobio ovaj meč sa 80:76 i na taj način smanjio rezultat u seriji na 1:2. Vodio je Efes celu utakmicu, kontrolisao meč, razliku su napravili u drugoj četvrtini koju su držali do tri minuta pred kraj, a onda je usledila neverovatna serija Madriđana. Real je došao na minus od jednog poena na minut i po pre kraja, Efes se u tim momentima mučio u napadu, nije mogao ništa da pogodi i Real je ostao u seriji. Efes je izgubio već viđen