KL: U Montevideu uzbudljivi golovi, crveni karton, het-trik

Sport klub 29.04.2021  |  Autor:Katarina Kostić

U noći između srede i četvrtka odigrano je sedam utakmica Kopa Libertadoresa, a najuzbudljivije je bilo u Montevideu, gde su Nacional i Atletiko Nacional odigrali nerešen meč na kome je bilo svega, crvenog kartona, ali i čak osam golova (4:4).

Berera je doveo goste iz Kolumbije u vođstvo, već u osmom minutu, da bi samo četiri minuta kasnije Bergesio izjednačio rezultat. Od 42. minuta urugvajski Nacional ostao je sa igračem manje na terenu pošt je Koruho isključen posle opšteg koškanja na terenu u kome je upčestvovalo više igrača oba tima. Međutim, posle toga je usledila uzbidljiva završnica u nadoknadi prvog poluvremena, najpre je Andrade postigao gol za Kolumbijce, da bi minut kasnije Fernandes