Videli 1. mesto, "seli" na njega, a onda potpuni šok: Barselona poražena u svom domu! Još važnija vest je Mesi - ne zbog gola ili transfera, već zbog vakcine!

Sportal blic 29.04.2021  |  Dr. P.
Videli 1. mesto, "seli" na njega, a onda potpuni šok: Barselona poražena u svom domu! Još važnija vest je Mesi - ne zbog…

Fudbaleri Granade šokirali su Barselonu i pobedili u gostima sa 2:1 u 33. kolu španske Primere.

Sve je počelo baš kako treba za Barsu, poveli su u 23. minutu golom , da bi Granada izjednačila preko Darvina Mačisa u 63. minutu, a onda i napravila totalni preokret preko Horhea Moline u 79. minutu. Barselona je sada na deobi drugog mesta Primera sa Realom (imaju po 71 bod), s tim što Katalonci imaju utakmicu manje, a prvi je Atletiko sa 73 boda. Istovremeno sa ovom šokantnom vešću, iz Katalonije stižu informacije da će Lionel Mesi uskoro primiti kinesku vakcinu