Mančester junajted deklasirao Romu, Viljareal bolji od Arsenala u prvim mečevima polufinala LE

Danas 30.04.2021  |  Piše: Beta

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na svom terenu Romu sa 6:2, u prvom meču polufinala Lige Evropa.

Mančester junajted je poveo u devetom minutu golom Bruna Fernandeša. Odlično je Kavani asistirao sa ivice šesnaesterca, a Fernandeš je lako sa šest metara prebacio golmana Rome Pau Lopesa. Roma je do izjednačenja stigla u 15. minutu golom Lorenca Pelegrinija iz penala. Pol Pogba je igrao rukom u svom šesnaestercu, a sudija Karlos Del Sera je pokazao na „belu tačku“. Potpuni preokret Romi je doneo Edin Džeko 34. minutu. Nakon odlične timske akcije, Pelegrini je