Još jedna goat utakmica Lea Mesija! Majstorija iz slobodnjaka, Argentinac vodio Barsu do pobede, žestoka borba za titulu u Španiji /video/

Sportal blic 02.05.2021  |  P. L.
Još jedna goat utakmica Lea Mesija! Majstorija iz slobodnjaka, Argentinac vodio Barsu do pobede, žestoka borba za titulu u…

Za razliku od nekih drugih jakih šampionata, u Španiji će finiš sezone biti i te kako uzbudljiv.

Četiri kola do kraja i četiri tima u Primeri koja imaju matematičke šanse da dođu do titule, a u potpuno otvorenoj borbi su tri ekipe. Tako je ostalo nakon duela Valensije i Barselone koji je Kataloncima pripao rezultatom 3:2. U prvom poluvremenu su mreže mirovale, ali je uzbuđenja u nastavku meča najavio Gabrijel Paulista koji je "slepim miševima" doneo vođsvto u 50. minutu. Nakon što je Lato igrao rukom u svom kaznenom prostoru, Lionel Mesi nije uspeo da