Primera - Sevilja se oprašta od sna o tituli, Bilbao odneo bodove iz Andaluzije!

Sportske.net 03.05.2021  |  Sportske.net

U 34. kolu španske Primere, fudbaleri Atletik Bilbaoa savladali su kao gosti Sevilju rezultatom 1:0.

Prvo poluvreme proteklo je u relativno mirnom ritmu, osim pokušaja Nesirija nije se dogodilo ništa vredno pomena. Odmah na početku drugog dela sporni momenat, jedan od igrača Bilbaoa je igrao rukom u svom kaznenom prostoru, ali sudija Manzano nije reagovao. Bila je Sevilja konkretnija nakon toga, opasan je udarac uputio Rakitić, kasnije i Akuna, a kazna za promašaje usledila je u 90. minutu kada je Injaki Vilijams posle sjajne kontre koju je povukao Sanket pogodio