Zvezda u poslednjoj četvrtini slomila otpor Igokee, Budućnost bolja od Mornara (video)

Sportski žurnal 03.05.2021

Gosti odolevali tri četvrtine, ali nisu imali snage za poslednju, kad je ekipa Dejana Radonjića ubacila u petu brzinu

Crvena zvezda je odbranila domaći teren, povela sa 1:0 u polufinalnoj seriji, pa će u Republiku Srpsku putovati za meč loptom za plasman u veliko finale regionalnog takmičenja. Igokea je odolevala tri četvrtine protiv Crvene zvezde, ali nije imala snage da kao u ligaškog delu ABA lige bude konkurentna do samog kraja susreta. Na poluvremenu ekipa Dragana Bajića imala je blagu prednost, zaključno sa poenima Karmajkla vodili su 42:39. Držali su gosti iz Republike