Crveno-beli na korak od finala: Zvezda se probudila u drugom poluvremenu, Lojd u poslednjoj četvrtini nokautirao Igokeu!

Hot sport 03.05.2021  |  HotSport Vukašin Cvetković

Ekipa sa Malog Kalemegdana savladala je Igokeu rezultatom 76:61, tako da će imati priliku da se bori za petu titulu šampiona Jadranske lige.

Ekipa Dejana Radonjića na ovom meču je bila oslabljena neigranjem Marka Jagodića Kuridže, koji se na parketu neće naći do kraja polufinalne serije. Večeras je presudila odlična igra u odbrani, pogotovo u drugom poluvremenu. Crveno-beli imali su veće probleme u organizaciji napada, a mučili su ih i slobodna bacanja. Nakon prvih 20 minuta, od deset bacanja, pogodili su samo pet. Gostujuća ekipa pružila je svoj maksimum, a u nekoliko navrata pokušavali su da iznenade