1:0! Zvezda najčvršća kad je važno: Igokea zapretila, a onda su crveno-beli zaigrali čeličnu odbranu!

Mondo 03.05.2021  |  Nikola Lalović

Dugo se držala Igokea, a onda je Zvezda "upalila mašinu" i jednostavno zbrisala protivnika sa terena!

Dugo se držala Igokea, a onda je Zvezda "upalila mašinu" i jednostavno zbrisala protivnika sa terena! Crvena zvezda je na korak od finala ABA lige! Igokea je došla u "Pionir" pokazala da je sa razlogom u plejofu ABA, a onda ih je odbrana Zvezde u poslednjih 10 minuta jednostavno počistila sa terena! Samo šest poena gostujućeg tima u poslednjem periodu je bilo presudno, nisu Igosi uspeli da daju koš iz igre u četvrtoj četvrtini i odbrana je još jednom Radonjićevom