"No Asano, no party", Partizan bez rešenja, TSC preti! (POLUVREME)

Sportske.net 05.05.2021  |  Sportske.net

Posle prvih 45 minuta meča 35. kola Superlige Srbije između Partizana iz TSC iz Bačke Palanke rezultat je 0:0. "Crno-beli" su bolje otvorili meč, mladi Jović imao je sjajnu priliku na početku susreta kada je izašao sam pred golmana i na kraju poslao loptu pored gola.

Uzvratila je ekipa Mladena Krstajića, zapretio je prvo Zec, a potom i Banjac posle dva navrata nakon dve veoma lepe akcije gostiju. U finišu poluvremena Lukić je imao odličnu priliku, ali je njegov udarac odbranio Stojković. Partizan za sada nema rešenja u kaznenom prostoru rivala, izostanak Takume Asana se očito primećuje, dok se TSC organizovano branio i čekao svoju pansu iz kontranapada. Partizan bez Asana bezopasan.. Holender nije igrač za Partizan #fkp