Superliga Srbije: Nula u Novom Sadu, Inđija i Mačva podelili bodeve – Zlatibor uspeo da trijumfuje!

Hot sport 05.05.2021  |  Aleksandar Rakočević

Fudbaleri Vojvodine remizirali su sa ekipom Radničkog iz Niša rezultatom 0:0 u 35. kolu Super lige Srbije.

Prvo poluvreme proteklo je bez mnogo prilika i praktično bez ijednog udarca u okvir gola. Vojvodina je prvi opasan udarac ka golu Kojića uputila tek u finišu prvog dela igre kada je Zukić sa nekih 17 metara šutirao preko prečke. S druge strane, Radnički je bio prilično bezopasan iz igre, a jedina opasna situacija pred golom Toromana bila je u 37. minutu kada je posle centaršuta Đuričkovića iz slobodnog udarca, lopta prohujala kroz peterac pored stative. Inače,