Sinđelić opet pao u gostima

Vesti online 12.05.2021  |  M. N. - Vesti

Toplo, hladno, toplo – pa opet hladno. Upravo tako ove sezone igraju fudbaleri Vestgejt Sinđelića. I dok na domaćem terenu imaju maksimalan učinak, u gostima su pretrpeli treći uzastopni poraz, ovaj put od ne baš naročito jakog Mil Parka – 2:0 (0:0).

Nisu se izabranici trenera Gorana Lozanovskog proslavili, ali su držali “nulu” sve do 68. minuta kada je Farhud realizovao penal za domaće. Isti igrač je tačku na ovaj susret sedam minuta kasnije. Sinđelić je igrao u sastavu: Valese, Jang, Međedović, J.Džurkić, Stat, Dikson, Kanel, Eftimoski (Sarbin 72’), Žorić, Petrovski, Nikolić. U duelu rezervnih timova bilo je 1:1 (1:0), a gol za Sinđu postigao je Gorgievski u 65. minutu. U 8. kolu Sinđelić igra na domaćem