Srbija uhvatila zalet

Vesti online 12.05.2021  |  M. Ninović - Vesti

Fudbaleri Ficroj siti Srbije nastavili su niz dobrih rezultata. Posle lošeg starta sezone u Prvoj državnoj ligi Viktorije, srpski klub je zabeležio drugu pobedu u poslednja tri meča (uz jedan remi) i to ponovo na gostujućem terenu: Korajo – Srbija 1:2 (1:1). Devojke se nisu proslavile

Junak pobede u Džilongu je kapiten tima Džejms Papadimitriju, koji je najpre u 32. minutu doveo Srbiju u vođstvo, a sedam minuta pre kraja utakmice je svojim drugim pogotkom doneo sva tri boda. Ovim trijumfom, Ficroj siti je učinio i značajan pomak na tabeli, jer se oslobodio nezahvalne uloge “fenjeraša” u ligi, koju ju predao upravo Koraju koji je posle ovog poraza pao na poslednje mesto. Zanimljivo da je Srbija obe pobede u prvoj ligi ostvarila u gostima, a da sa