Sadik zatajio, veliki kiks Almerije

Sportske.net 15.05.2021  |  Sportske.net

Zbog Umara Sadika, ovosezonski rezultati španske Almerije prate se sa posebnom pažnjom i u Srbiji, posebno u delu javnosti koji je privržen Partizanu, jer što Sadik bolje igra, rastu šanse crno-belih za veliku, milionsku zaradu na ime bonusa ili procenata od dalje prodaje.

Sadik je već stigao do ukupno 20 golova za Almeriju ove sezone u svim takmičenjima, a večeras je imao odličnu priliku da taj svoj skor i dodatno uveća, s obzirom da je Almerija dočekala poslednjeplasiranu ekipu Albasetea. Ali, niti je Sadik dao gol, niti je Almerija pobedila. Meč je završen rezultatom 1:1, a Almeriji nije pomoglo ni to što je u poslednjih dvadesetak minuta imala igrača više na terenu. Gosti su preko Ortuna poveli u 19. minutu, a devet minuta