Vaterpolisti Radničkog izborili majstoricu

Kragujevačke 16.05.2021

Vaterpolisti Radničkog izborili su „majstoricu“, pošto su posle poraza u Kragujevcu, u drugom meču polufinalne serije plej-ofa Super lige Srbije slavili na gostovanju ekipi Šapca, rezultatom 8:5, pa će o finalisti odlučiti treći meč, koji je na programu u sredu, u Kragujevcu.

Poput prvog meča, i revanš je obilovao neizvešnošću i uzbuđenjima. Kragujevčani ovoga puta nisu dozvolili da im se ponovi loš start iz Kragujevca, pa su otvorili utakmicu golom Marka Radulovića sa igračem više. Međutim, junak prvog okršaja, Srđan Vuksanović doneo je domaćinu izjednačenje, pa se na kraj prve četvrtine otišlo sa nerešenim rezultatom, nakon što je odlični Dobožanov skinuo peterac Draškoviću – 1:1. Na samom startu druge četvrtine Radulović je