Da mi je bitan novac bila bih udata na jahti! Andreana Čekić o emotivnom statusu: Brak je lepa stvar, ali nije za mene!
Kurir 16.05.2021
![Da mi je bitan novac bila bih udata na jahti! Andreana Čekić o emotivnom statusu: Brak je lepa stvar, ali nije za mene!](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Pevačica Andreana Čekić progovorila je o selidbi, ali i novim pesmama: - Odselila se jesam, ali sve ostalo nije tačno, početkom januara sam odličila da se vratim u Beč, mnogo mi je lepo tamo.
Tamo sam navikla i odrasla i nikad nisam bila toliko dugo da ostanem u Beogradu, ali takav je posao ni ne primetiš koliko je vremena prošlo. Dolazim u Beograd samo zbog posla - priča Andreana. - Pripremam album, Dejan Kostić, moja ekipa i ja. Snimila sam 4-5 pesama, pa čak i dva dueta sa Darkom Lazićem, kumom. U junu izlaze pesme. Mogu samo da kažem da jedva čekam. Vredno radim na svim pesmama. Mnogo se pisalo o njenom emotivnom odnosu poslednjih nekoliko meseci, a