Ludnica u Madridu: Luis Suarez u 88. minutu doneo pobedu Atletiku! Madriđani na korak od titule! Ispred stadiona fešta! Video

Kurir 16.05.2021

Fudbaleri Atletika savladali su u 37. kolo La lige Osasunu sa 2:1 i stigli na korak od titule šampiona.

Madriđani imaju 83 boda, dva više u odnosu na Real, dok je Barselona ispala iz trke. Junak pobede bio je Luis Suarez koji je u 88. minutu postigao pobedonosni pogodak. Osasuna je povela u 75. minutu golom Ante Budimira, da bi domaćin u finišu napravio preokret. Prvo je Renan Lodi u 82. minutu izjednačio, a onda Suarez u 88. pogodio za pobedu. Atletiko u poslednjem kolu gostuje Valjadolidu koji je trenutno pretposlednji i bori se za opstanak. Real dočekuje Viljareal