PSŽ "napunio" gol Rajkovića, pa dobio fantastične vesti iz Lila: Imamo ludilo pred poslednje kolo!

Telegraf 16.05.2021  |  Telegraf.rs

Doge odigrale bez golova protiv Sent Etjena čime su doveli u opasnost svoju prvu poziciju na tabeli

PSŽ je svoj deo posla obavio. Na domaćem terenu protiv Remsa upisao je izuzetno ubedljivu pobedu, a posao im je umnogome olakšao crveni karton koji je zaradio Junis Abdelhamid još u 10. minutu utakmice zbog toga što je rukom sprečio siguran gol. Svecima je to omogućilo da odigraju rasterećenije, brzo nakon toga su i poveli sa penala, a na kraju su slavili ubedljiv trijumf - 4:0 (2:0). Već u 13. minutu je PSŽ preko Nejmara došao do prednosti sa bele tačke, da bi