Primera još nije dobila šampiona: Drama u Španiji - Atletiko i Real slavili, Barselona poražena na svom terenu

Večernje novosti 16.05.2021  |  Novosti online

Drhatao je Dijego Simeone na klupi kada je Ante Budimir pogodio za vođstvo gostiju u 75. minutu, svestan da nema puno vremena do kraja. Ipak, zahvaljujući Renanu Lodiju i Luisu Suarezu domaći su uspeli da preokrenu rezultat i dođu do važne pobede. Real Madrid je bio prvi na tabeli 20 minuta, pošto je poveo u 68. minutu golom Naća protiv Bilbaa u gostima (1:0 je ujedno bio i konačan rezultat). U tim trenucima Atletiko je gubio, ali na kraju su izabranici Zinedina