Drama u Španiji! Poslednje kolo odlučuje o prvaku, Suarez spasio Atletiko i doveo ga na korak do titule, Barsa može samo da je sanja!

Sportal blic 16.05.2021
Drama u Španiji! Poslednje kolo odlučuje o prvaku, Suarez spasio Atletiko i doveo ga na korak do titule, Barsa može samo da…

Odigrano je 37. kolo španskog prvenstva, a u istom su pobede zabeležili madridski timovi, Atletiko i Real, te će borba za titulu stati u polednjih 90 minuta sezone u Primeri.

Dva bode dele timove iz španske prestonice, a prednost ima ekipa Dijega Simeonea, koja nakon današnje pobede ima 83, dok je ekipa Zinedina Zidana na 81. Ipak, Atletiko se pošteno namučio kako bi savladao na svom terenu Osasunu s 2:1. Golova nije bilo sve do 75. minuta, kada je Ante Budimir doneo prednost gostima, dok je deset minuta ranije VAR zbog ofsajda poništio pogodak Stefana Savića. Izjednačenje "jorgandžijama" u 82. minutu donosi Renan Lodi, kom je asistirao